PORADY PRAWNE ZDALNE: TELEFONICZNE ALBO WIDEOPORADY

1

Zadzwoń, wybierz formę udzielenia porady (porada telefoniczna albo porada wideo poprzez dowolny komunikator internetowy posiadający funkcję transmisji obrazu i dźwięku lub platformę wideokonferencyjną), podaj temat porady prawnej i krótko streść stan sprawy, dostaniesz wycenę usługi i ustalony zostanie termin porady.

2

Zrób przelew BILK na numer telefonu 694112118 lub wpłać kwotę na rachunek bankowy kancelarii: Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski numer: 64 1910 1048 2667 0727 7628 0001 tytułem: porada prawna

3

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub otrzymaniu dowodu wpłaty e-mailem, w ustalonym terminie otrzymasz poradę prawną w wybrany sposób.

W przypadku wpłaty kwoty na rachunek bankowy kancelarii, aby przyspieszyć udzielenie usługi można wysłać potwierdzenie wpłaty na e-mail kancelarii prawnej.
Poradę prawną lub inną usługę można też umówić pisząc e-mail na adres kancelaria@zdrodowski.com.pl lub korzystając z poniższego formularza.
Po wysłaniu e-maila lub wiadomości przy pomocy formularza kontaktowego proszę poczekać na e-mail od kancelarii.
Jeżeli e-mail od kancelarii nie przychodzi proszę sprawdzić, czy nie trafił do innej zakładki w poczcie. W przypadku nieotrzymania e-maila proszę o kontakt telefoniczny.
Kancelaria zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań przed udzieleniem porady.
W każdy ze wskazanych sposobów można umówić się również na poradę prawną w siedzibie kancelarii.


Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez radcę prawnego Marka Zdrodowskiego podanych w formularzu moich danych osobowych w celu prowadzenia korespondencji i umówienia usługi.